ПОСЕТА МИНИСТРА ПРОСВЕТЕ МЛАДЕНА ШАРЧЕВИЋА

Министар просвете господин Младен Шарчевић је у петак, 2. јуна 2017.г. обишао нашу школу.

ом приликом је упознат са адаптираним таванским простором претвореним у 3 учионице за који је Град Панчево обезбедио новчана средства. Обишао је школску библиотеку са преко 13.000 наслова и присуствовао часу географије.

Упознат је са изузетним резултатима на свим нивоима такмичења и да смо на завршном испиту увек изнад републичког просека ( једна од прве две школе у граду већ 10 година).

Обавештен је да школа спроводи више пројеката од којих су 3 међународна ( са Бугарском Словенијом и Кином).

Честитао је нашим ученицама које су државне првакиње у женском фудбалу и био је импресиониран бројем спортских признања и пехара које су ученици и наставници освојили.

Обишао је фискултурну салу и подржао одлуку Градске управе да финансира промену дотрајалог паркета .

Похвалио је целокупан рад школе, и ученика и запослених, уз речи да смо школа за пример на коју би се друге школе могле угледати.