Вежбаоница за студенте у микиној школи (фебруар- март 2014)

Већ дуги низ година нашу школу посећују студенти Факултета за спорт и физичког васпитања који у оквиру предмета Теорија и методика физичког васпитања морају одржати одређени број часова физичког и здравственог васпитања ученицима како млађих, тако и старијих разреда.

Током фебруара и марта ове године наставу су реализовали студенти 3. године Александра Крстић и Андреја Крсмановић.

Школа је потписник Меморандума о сарадњи са Факултетом за спорт и физичко васпитање и велика нам је част и задовољство да кроз нашу школу као вежбаоницу прође велики број студената, будућих професора физичког васпитања. Ментор студентима је наставник Драган Јовановић који организује стручну праксу у сарадњи са др Владимиром Милошевићем, асистентом на факултету.

У реализованим часовима уживали су и ђаци и студенти!