ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА СА УДРУЖЕЊЕМ „ ОГЊИШТЕ“

Удружење добрих људи "Огњиште" је спровело хуманитарну акцију прикупљања књига и школског прибора за ученике ОШ „ Милош Гајић“ , издвојено одељење у Доњој Трешњици.

Акцију су подржали и помогли родитељи и ученици одељења 4-4 наше школе уз ангажовање учитељице Јасмине Милановић. То је била прилика да се код ученика развије солидарност, хуманост и спремност на акцију. Пуне кутије књига и школског прибора су доказ да смо у томе успели.

Удружење добрих људи "Огњиште" је непрофитно удружење основано на неодређено време ради остваривања циљева у областима хуманитарног рада, опште културе, екологије, спорта и рекреације и образовања.

Циљеви удружења су:

хуманитарне акције и прикупљање помоћи социјално угроженим породицама и болесниој деци и старијим лицима, бављење друштвено корисним радом, рекреација у природи и учествовање у очувању и унапређењу животне средине, организовање скупова образовног и спортског карактера и очување традиције и обичаја.

Школа ће се радо одазвати свим акцијама које спроводи ово удружење јер оваквим активностима од ђака стварамо велике људе.

Галерија слика