Продајна изложба поводом дана жена

Поводом обележавања Међународног дана жена у холу школе је организована продајна изложба рукотворина за 2 удружења- На пола пута и Савез слепих Панчева.

За Савез слепих Панчева наши ђаци- волонтери су заједно са наставницом грађанског васпитања Милицом Стојковић вршили услужну продају. А чланове Удружења особа са интелектуалним тешкоћама „На пола пута“ смо угостили и пружили им подршку и помоћ у реализацији ове активности.

Изложба је била врло успешна. Сав новац од продаје је предат удружењима како би унапредили свој рад и купили потребан материјал за своје рукотворине. А наши ђаци су научили животну лекцију о једнакости и праву на рад особа са хендикепом или тешкоћама, емпатији, отклањању предрасуда и вештинама за сарадњу.