Посета министра спорта

У понедељак, 7.марта нашу школу је посетио министар омладине и спорта Вања Удовичић у пратњи градоначелника Панчева Александра Стевановића, градске већнице за образовање Татјане Божић, Градског већника за социјална питања Миленка Чучковића и својих сарадника.

Министар омладине и спорта је школи донирао вредне спортске реквизите: голове за фудбал/рукомет, кошаркашке табле, мреже и стубове за одбојку и четрдесетак лопти за кошарку, фудбал, рукомет и одбојку.

Том приликом је причао са ученицима 1. и 2.разреда који похађају продужени боравак, а са ђацима који су се затекли на часу физичког играо кошарку. На крају га је члан новинарске секције Мирослав Дурковић Миленковић интервјуисао за школски часопис.