Извиђачки одред „Црне роде“ Пети меморијал „Александар Аца Станковић“

Пети меморијал „Александар Аца Станковић“ у организацији Извиђачког одреда „Црне роде“ одржан је 28-29.јануара 2023. у нашој школи. Реч је о такмичењу извиђача у различитим дисциплинама. Учествовало је око 180 такмичара из целе Србије и Босне и Херцеговине. Организатори су реализовали веома занимљив програм, а учесници су се дружили, забавили, насмејали и заборавили свакодневне бриге и проблеме.

Ово је прилика да вас обавестимо да је Извиђачки одред „Црне роде“ захваљујући подршци Града Панчева пустио у рад нови сајт izvidjacipancevo.rs . Позивамо вас да погледате јер ћете тамо пронаћи много тога занимљивог- слике са догађаја и активности извиђача, упутство како се везују различити чворови, уникатну бојанку...