Божићни базар

У периоду божићног поста са циљем утврђивања у најбитнијој врлини - милосрђу, и ове школске године организован је Хуманитарни божићни базар у холу наше школе

Базар су организовали ученици веронауке и њихова вероучитељица Снежане Здравковић.

У овој хуманитарној акцији активно учешће узели су извиђачки одред „Црне роде“, наставник техничког Јован Јованов који је са ученицима израдио украсе, као и наша школска библиотека.

Овој хуманитарној акцији су се придружила и 2 удружења- „На пола пута“ и „Шопско оро“.

Наравно, велика захвалност ученицима, директорки, наставницима, учитељима, и теткицама који су свој допринос дали куповином рукотворина које су биле изложене.

Прикупљени новац биће утрошен на куповину одеће и обуће за наше школске другаре којима је помоћ потребна.